Telefon +420 604 804 512 Mail info@132.cz

O společnosti

O nás

Jsme přední poradenskou společností v oblasti poskytování kompletního servisu při zakládání obchodních společností, prodeji ready-made společností, poskytování sídla a obchodní adresy pro vaši firmu, trvalého pobytu pro fyzické osoby, vedení účetnictví, zakládání offshore zahraničních společností a při poskytování dalších přidružených služeb. Působíme nejen v České republice, ale také na Slovensku a na Ukrajině.

Snažíme se komplexním a odborným poradenstvím nasměrovat Vaše podnikání správným směrem. Různé podnikatelské záměry přinášejí různá řešení, přičemž jsme připraveni pro vás hledat vždy to nejefektivnější. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti z různých oblastí. Právní servis související s poskytovanými službami zajišťuje naše spolupracující advokátní kancelář prostřednictvím svého vysoce profesionálního týmu. V případě využití našich služeb, můžete tak konzultovat další otázky spojené např. s Vaším budoucím podnikáním či jinými právními vztahy. Pomáháme našim klientům s nadměrnou byrokracií, se kterou se střetává nutně každý, kdo se pohybuje v oblasti založení a provozování obchodních společností. Šetříme tím především váš čas a peníze. Každému klientovi věnujeme komplexní odbornou péči, která se odvíjí od jeho individuálních potřeb a požadavků.

Naší vizí je být především vaším partnerem. Partnerem, který vám maximálně usnadní zahájení a průběh podnikání a bude tak činit především rychle, s důrazem na vaše individuální požadavky za cenově výhodných podmínek. Již dnes si můžeme dovolit tvrzení, že poskytujeme prodej ready-made společnosti za nejpříznivější cenu na trhu a zároveň nejrychlejší možný servis při zakládání nové společnosti i jejím převodu. Zákazníci, kteří využívají naše služby tak získávají svůj produkt v optimální kvalitě, komfortně, za velmi příznivou cenu a především ve zrychleném procesu vyřízení byrokratických překážek, který zkrátí čekací dobu na novou společnost oproti konkurenci až o 20 dnů.

Zároveň jsme správce komerčních nemovitostí, který se specializuje na vyhledávání, nákup, rekonstrukci, revitalizaci, správu a následný pronájem objektů pro široké spektrum firem i fyzických osob. Levné sklady jsou vlastníkem několika logistických areálů umístěných po celé České republice a mnoha bytových objektů. Společnost neustále pracuje na optimalizaci budov v souladu s potřebami trhu i nejnovějším technickým vývojem. Proto mezi priority společnosti patří energetická efektivita a udržitelnost.

Chcete nezávaznou konzultaci?

nebo použijte formulář

Co o nás říkají klienti

Kateřina Jirků

Řešili jsme ochranu majetku našeho holdingu, nakonec jsme na radu odborníků z 132 zvolili založení offshore firmy.

Tomáš Sýkora

Měl jsem velké problémy s exekucemi, tady jsem našel zastání a pomoc ve své složité životní situaci, děkuji.

Jan Jetelko

Zcela jsme měnili sortiment našeho eshopu a pánové z 132.cz nás rychle a výhodně zbavili všech skladových zásob, díky :)

David Pospíchal

Kvůli jednání s českými úřady jsem jako první krok hledal trvalý pobyt, našel jsem ho na 132.cz a ještě mnohem víc!