132.cz

+420 604 804 512 info@132.cz

Sídlo firmy: Vraňany 233, 277 07 Vraňany

Mělník je moderní okresní město ve Středočeském kraji 30 km na sever od Prahy. Leží na pravém břehu Labe naproti ústí Vltavy. Město vzniklo ve 13. století z podhradí a později trhové osady, od konce 15. století město stagnovalo, obrat nastal až ve století devatenáctém. V současnosti ve městě žije okolo 20 tisíc obyvatel. Mezi nejzajímavější památky ve městě patří Mělnický zámek, postavený v barokním slohu, který byl původně středověkým hradem, radnice, původně rychta z roku 1398 a gotický trojlodní kostel svatého Petra a Pavla, původně románský z 11. století.

Sídlo firmy rychle a podle vašich představ

Když se podíváte na internet, najdete spoustu nabídek virtuálních kanceláří v této lokalitě i okolí. Různé firmy nabízejí různé benefity, ale dejte si pozor na to, abyste neplatili za něco, co vůbec nevyužijete. Náš balíček služeb je nastaven přesně na individuální potřeby každého podnikatele, nezaplatíte tak ani korunu navíc. Sídlem firmy u nás jednoduše ušetříte.


užitečné odkazy
co o nás říkají klienti


Jan Jetelko

Zcela jsme měnili sortiment našeho eshopu a pánové z 132.cz nás rychle a výhodně zbavili všech skladových zásob, díky :)

David Pospíchal

Kvůli jednání s českými úřady jsem jako první krok hledal trvalý pobyt, našel jsem ho na 132.cz a ještě mnohem víc!

Tomáš Sýkora

Měl jsem velké problémy s exekucemi, tady jsem našel zastání a pomoc ve své složité životní situaci, děkuji.

Kateřina Jirků

Řešili jsme ochranu majetku našeho holdingu, nakonec jsme na radu odborníků z 132 zvolili založení offshore firmy.