132.cz

+420 604 804 512 info@132.cz

Readymade společnosti
a readymade s.r.o. s registrací k DPH

Readymade společnost je již existující firma zapsaná v OR, se splaceným ZK, která nikdy nevyvíjela žádnou činnost a je připravena pro vaše podnikání. Koupě readymade s.r.o. společnosti je nejrychlejší způsob, jak začít vlastní úspěšné podnikání!

 

1

Vyberte si ze seznamu readymade společností nebo nám napište či zavolejte.

2

Klikněte na objednat, vyplňte objednávkový formulář. Objednávka je nezávazná.

3

Obratem se vám ozveme a zodpovíme veškeré dotazy. Vše potřebné zařídíme, nemusíte se o nic starat.


vyberte si, kterou společnost chcete


Název Ic Plátce DPH Adresa Rok Cena

JAK  NA TO?

 1. Vyberte si, zda máte zájem o readymade s. r. o. či a. s., jakou výši má mít základní kapitál, kdy má být založena (čím novější, tím levnější), popř. kde má být společnost usídlena. Readymade společnost dle vybraných kritérií si jednoduše zobrazíte v našem přehledu.
 2. Rozmyslete si, zda je třeba změnit zakladatelskou listinu. Zakladatelská listina se mění notářským zápisem, za který je třeba uhradit příplatek ve výši 5 000 Kč vč. DPH. Mění se v následujících případech:
  • vlastní název společnosti
  • sídlo mimo Prahu
  • vlastní předměty podnikání (živnosti)
  • jiný počet jednatelů a společníků než 1 - u s. r. o.
  • jiný počet členů představenstva než 1 v případě jediného akcionáře, než 3 v případě více akcionářů - u a. s.
  • jiná výše základního kapitálu
 3. Rozmyslete si, zda máte zájem využít zároveň služby poskytování virtuálního sídla. 
 4. Vyplňte on-line objednávku, kde uvedete výše požadované údaje. Pokud Vám nevyhovuje odeslání objednávky on-line, je samozřejmě možné nás oslovit telefonicky nebo emailem.
 5. Na základě těchto údajů Vás budeme kontaktovat a jsme schopni připravit veškeré potřebné podklady pro převod obchodního podílu, jmenování nových orgánů, registraci živností a umístění sídla. V případě nutnosti změny zakladatelské listiny se tato může protáhnout z důvodu nutnosti přítomnosti notáře.
 6. Veškeré dokumenty podepíšeme v prostorách našich kanceláří na adrese Soukenická 7, Praha 1. V případě zájmu o korespondenční převod nás prosím kontaktujte telefonicky. Den podpisu smlouvy je dnem jmenování nového jednatele/představenstva a zpravidla také dnem, kdy dojde k odhlášení živností. Od tohoto dne je možné za společnost jednat (podepisovat) a fakturovat. Společnost je již zapsaná v OR, má splacený základní kapitál, má založený bankovní účet, byla registrována dani z příjmu právnických osob a má zřizenu datovou schánku.
 7. Bezprostředně po podpisu dokumentů necháme zaregistrovat požadované živnosti a následně necháme zapsat změny do obchodního rejstříku. K zápisu změn do všech rejstříků dojde dle správních lhůt za cca 10 pracovních dnů.
 8. V případě zájmu o registraci k DPH pro Vás vypiníme přihlášku a odešleme ji na příslušný finanční úřad.
 9. Službu výkonu funkce jednatelů, členů představenstva, členů dozorčí rady nebo odpovědných zástupců poskytujeme po domluvě.

POTŘEBUJETE NEZÁVAZNOU KONZULTACI?nebo volejte +420 604 804 512


co o nás říkají klienti


Jan Jetelko

Zcela jsme měnili sortiment našeho eshopu a pánové z 132.cz nás rychle a výhodně zbavili všech skladových zásob, díky :)

David Pospíchal

Kvůli jednání s českými úřady jsem jako první krok hledal trvalý pobyt, našel jsem ho na 132.cz a ještě mnohem víc!

Kateřina Jirků

Řešili jsme ochranu majetku našeho holdingu, nakonec jsme na radu odborníků z 132 zvolili založení offshore firmy.

Tomáš Sýkora

Měl jsem velké problémy s exekucemi, tady jsem našel zastání a pomoc ve své složité životní situaci, děkuji.