Logo 132.cz

Readymade společnosti

Podnikejte okamžitě! Naše firmy jsou bez obchodní historie, zcela bezdlužné, se splaceným 100 % základního majetku a samozřejmě zapsané v obchodním rejstříku. Veškerou administrativu zařídíme my. Infomujte se o přesné ceně on-line, rádi vám poradíme s i se vším ostatním.

Virtuální sídlo společnosti

Nabízíme vám založení sídla společnosti. Nabídka zahrnuje úschovu pošty, označení sídla společnosti obchodní firmou a indentifikačním číslem. Nabízíme sídla na Praze 1, Praze 4, v Kladrubech nad Labem, v Koudelově u Čáslavi a v Osenici u Dětenic. Zavolejte ještě dnes pro veškeré podrobnosti.

Poskytnutí trvalého pobytu

Máte problém se získáním trvalého pobytu nebo se bojíte návštěvy exekutora? Bydlíte v pronájmu a majitel nesouhlasí s umístěním Vašeho trvalého bydliště? Nabízíme důvěryhodnou adresu trvalého bydliště včetně přeposílání pošty. Pro ty, kteří nechějí mít pobyt na Městském úřadu.

 

Podnikejte rychle a jednoduše. neztrácejte drahocenný čas běháním po úřadech a vyřizování formalit. Věnujte se naplno svému podnikání. Nabízíme readymade společnosti připravené k okamžitému podnikání nebo vám založíme společnost přesně podle představ s prestižní adresou na Praze 1. Vše zařídíme rychle, jednoduše a bez starostí.

 

Nabízíme služby
v těchto lokalitách

mapa

Máme pro vás připravené bližší informace k poskytovaným službám. Zavolejte na telefonní čísla níže nebo nám napište email a ihned se dozvíte, co vše jsme schopni pro vás udělat.

 

Rychlý kontakt

 

Levné sklady s.r.o.
ing. Lukáš Palma

kontakt

 

FB Twitter G+ linkedin